1 5

MG 3 Tasarımı ile İlgili Yeni Detaylar Geldi

Bir önceki modelinde olduğu gibi uygun fiyatı ile pazara sunulması beklenen MG 3’ün tasarımına dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yeni modelin de sportif bir duruşa ve keskin çizgilere sahip olacağı paylaşılan detaylardan anlaşılıyor.

MG, son yıllarda Türkiye pazarındaki büyümesi ile dikkat çeken markalardan biri. Marka, 2024 yılında üçüncü nesil olan modelini piyasaya sürmeye hazırlanırken, yeni modelin tasarımına dair paylaşımlar ise devam ediyor.

26 Şubat’ta düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’na kadar tasarıma dair yeni paylaşımların yapılması bekleniyor. Fuarda ise yeni modelin kapsamlı bir tanıtımı yapılacak.

MG 3 Sportif Bir Tasarıma Sahip Olacak

MG, Çinli SAIC firması bünyesinde yer alan markalardan biridir. Bu firmanın tasarımlarında görülen kaslı ön kaput, alçak burun, büyük hava girişleri ve üçgen şeklinde farlar bu modelde de yer alıyor. Ayrıca tamponun alt bölümündeki kanat da aracın sportif tasarımına katkı veriyor.

Şimdiye kadar yapılan paylaşımların tamamında aracın dış bölümlerine dair detaylar yer alıyor. Bundan dolayı aracın iç tasarımının nasıl olduğu, konsol bölümünde nelerin yer aldığı bilinmiyor. Yakında paylaşılacak detayların büyük oranda iç tasarımla ilgili olması bekleniyor.

Araç, hibrit motorla satışa sunulacak. Araçta benzinli motor, elektrikli motor ve batarya yer alacak. Yeni nesil hibritlerden biri olacak MG 3, sahip olduğu tasarımsal ve donanımsal özelliklerle Türkiye pazarından adından söz ettirecek gibi görünüyor.

İçeriğimizi Oylayın!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir