1 4

Togg’a Yapay Zeka Destekli Araç Kamerası Geliyor

CES 2024’te yeni sedan modelinin tanıtımı ile dikkatleri çeken Togg, ayrıca yeni teknolojilerinin tanıtımını da yaptı. Yapay zeka destekli araç kamerası da bunlardan biriydi. Kullanıcıların ölümsüz anılar biriktirmesine imkan veren bu kameranın AI destekli olması, oldukça ilgi çekti.

Togg’un Yeni Modellerinde Yapay Zeka Destekli Araç Kamerası Olacak

AI kamera, ilk defa CES 2024’te duyuruldu. Klasik bir araç kamerasından çok daha öte olan bu teknoloji, yapay zekadan almış olduğu destek ile kullanıcılara özel bir araç içi kamera deneyimi yaşatacak. Kullanıcılar, bu kamera ile her anlarını kaydedebilecek. Kaydettikleri videoları düzenleyecek, paylaşacak ve ölümsüz hale gelmelerini sağlayacak.

Araçlarda yer alan bu kamera, üst düzey görüntü işleme teknolojilerine sahip olacak. Ayrıca düzenleme, yapay zeka destekli filtreler ve görüntü yönetmeni sistemleri de ilgili özellikte bulunacak. Böylece kullanıcıların içlerindeki sanatçı ortaya çıkacak ve çok özel görüntüler ölümsüz hale gelecek.

Araç içi kamera, dikiz aynanın hemen yanında yer alacak. Böylece araç içindeki tüm yolcuların net şekilde görüntünün içinde olması sağlanacak. Görüntü kaydederken otomatik ışık düzeltme, nesne ve yüz algılama, otomatik odaklama gibi farklı özellikler devreye girecek ve sonucun mükemmel olması sağlanacak.

Togg’un yeni modellerinde yer alacak bu özellik, aynı zamanda TruStore üzerinden de indirilebilecek. Dolayısıyla tüm kullanıcılar bu uygulamanın avantajlarından yararlanacak.

İçeriğimizi Oylayın!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir